Archiv novinek

Statistiky

 • 412Návštěv dnes:
 • 1Online:

IQ park Liberec v Olomouci

V pátek dne 23. 3. 2012 jsme celá škola vyjeli na výstavu IQ parku Liberec „ Poznávej se“ do Vlastivědného muzea v Olomouci. Cesta vlakem byla pro některé školáky premiérou a tramvají jsme se dostali až na místo určení. Hlavolamy, hlukoměr, měřič krevního tlaku, přístroj na ověření pravosti bankovek, měření výšky těla a rozpětí paží, měření své ohebnosti, optické klamy, testování postřehu, trpělivosti, obratnosti a paměti – to vše přispělo k našemu sebepoznání a obohatilo naše vzdělání.Celé dopoledne jsme si hezky užili a nemalou měrou k tomu přispělo i slunečné počasí a první jarní zmrzlina, na které jsme si smlsli na Horním náměstí v Olomouci.

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Červen 2018

Po Út St Čt So Ne
1
 • Ekotým.
2
3
4
5
 • KŠ - Angličtina pro mírně pokročilé + pokročilé
6
 • Výprava Zálesák + ŠD na koupaliště v Zábřehu.
7
8
 • Ekotým.
9
10
11
12
 • Sportovní hry v Dubicku.
13
 • Školní výlet do Brna.
14
15
 • Ekotým.
16
17
18
 • ŠD - batikujeme.
19
 • ŠD - jízda zručnosti.
 • KŠ - Maminec
20
 • Olympijský běh.
 • MŠ - výlet.
 • Družinová a Zálesácká výprava na koupaliště v Zábřehu.
21
 • Moravské divadlo Olomouc - Královna Koloběžka
22
 • Ekotým.
23
24
25
 • Výprava s Ekoškolou ke Sv. Josefu.
26
27
 • Zálesácká burza.
28
 • Slavnostní ukončení školního roku v rytmu bubnů s Jumping Drums.
29
30