Archiv novinek

Statistiky

 • 412Návštěv dnes:
 • 1Online:

Poznej svého psa

Výukový program Poznej svého psa jsme uspořádali v rámci Výchovy k zodpovědnému vztahu ke zvířatům. Teorii jsme měli celkem zvládnutou a tak nám zbývalo si ji v praxi vyzkoušet. Jak jinak, než s vycvičenými – canisterapeutickými pejsky. Ale to, co přijelo, předčilo naše očekávání. Hafani, kteří nás čekali, si příliš nezadali s medvědy. A tak bylo velmi těžké, vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké to je, se před psem rozběhnout nebo se ubránit jeho útoku. Ale my jsme byli stateční a ještě jsme si zkusili takového velkého pejska vyvést na vodítku.

Fotogalerie ZŠ zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Červen 2018

Po Út St Čt So Ne
1
 • Ekotým.
2
3
4
5
 • KŠ - Angličtina pro mírně pokročilé + pokročilé
6
 • Výprava Zálesák + ŠD na koupaliště v Zábřehu.
7
8
 • Ekotým.
9
10
11
12
 • Sportovní hry v Dubicku.
13
 • Školní výlet do Brna.
14
15
 • Ekotým.
16
17
18
 • ŠD - batikujeme.
19
 • ŠD - jízda zručnosti.
 • KŠ - Maminec
20
 • Olympijský běh.
 • MŠ - výlet.
 • Družinová a Zálesácká výprava na koupaliště v Zábřehu.
21
 • Moravské divadlo Olomouc - Královna Koloběžka
22
 • Ekotým.
23
24
25
 • Výprava s Ekoškolou ke Sv. Josefu.
26
27
 • Zálesácká burza.
28
 • Slavnostní ukončení školního roku v rytmu bubnů s Jumping Drums.
29
30