Archiv novinek

Statistiky

 • 411Návštěv dnes:
 • 1Online:

Setkání s panem starostou

Naše školní budova získala nový vzhled. Bohužel k němu přispělo skácení dvou vzrostlých stříbrných smrků před školou. V den, kdy k této změně došlo, nám všem bylo smutno a hlavou nám probíhala otázka PROČ?
V pátek 16. 3. přišel k nám do školy pan starosta, který osvětlil skácení obou stromů a ukázal nám všem, jaké má s prostorem před školní budovou záměry. V rámci projektu revitalizace obce by se mělo okolí naší školy v budoucnu znovu zazelenat a získat nový modernější ráz. Už se všichni na tuto změnu těšíme a panu starostovi přejeme mnoho sil v jeho počínání.

 

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Červen 2018

Po Út St Čt So Ne
1
 • Ekotým.
2
3
4
5
 • KŠ - Angličtina pro mírně pokročilé + pokročilé
6
 • Výprava Zálesák + ŠD na koupaliště v Zábřehu.
7
8
 • Ekotým.
9
10
11
12
 • Sportovní hry v Dubicku.
13
 • Školní výlet do Brna.
14
15
 • Ekotým.
16
17
18
 • ŠD - batikujeme.
19
 • ŠD - jízda zručnosti.
 • KŠ - Maminec
20
 • Olympijský běh.
 • MŠ - výlet.
 • Družinová a Zálesácká výprava na koupaliště v Zábřehu.
21
 • Moravské divadlo Olomouc - Královna Koloběžka
22
 • Ekotým.
23
24
25
 • Výprava s Ekoškolou ke Sv. Josefu.
26
27
 • Zálesácká burza.
28
 • Slavnostní ukončení školního roku v rytmu bubnů s Jumping Drums.
29
30