Archiv novinek

Statistiky

 • 412Návštěv dnes:
 • 2Online:

Školka v přírodě aneb „Zapomnětlivá veverka“

V pondělí 29. 1. jsme s 13 dětmi z MŠ vyrazili směr Švagrov , kde nás přivítali skřítci Brďo a Vogo, zapomnětlivá veverka, liška, zajíc a srneček. Celé tři dny nás učili mnoho nových věcí, hrát hry, soutěže, ale také pracovat a starat se o zvířátka v zimě. Zapomnětlivou veverku jsme na oplátku zase my naučili, že je potřeba se na zimu pořádně připravit, přichystat si pelíšek a dostatek zásob. Se zvířátky jsme prožívali krásné chvilky nejen uvnitř, ale i v přírodě. Vyrobili jsme ptáčkům krmítka, vyzkoušeli jsme si svou obratnost a hbitost, spolupráci, dozvěděli jsme se hodně nového. Před odjezdem jsme se vydováděli na karnevale ve zvířecích maskách. Když k tomu připočteme výbornou stravu a krásné prostředí horské chaty vyjdou nám z toho tři nezapomenutelné dny.

Fotogalerie zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Červen 2018

Po Út St Čt So Ne
1
 • Ekotým.
2
3
4
5
 • KŠ - Angličtina pro mírně pokročilé + pokročilé
6
 • Výprava Zálesák + ŠD na koupaliště v Zábřehu.
7
8
 • Ekotým.
9
10
11
12
 • Sportovní hry v Dubicku.
13
 • Školní výlet do Brna.
14
15
 • Ekotým.
16
17
18
 • ŠD - batikujeme.
19
 • ŠD - jízda zručnosti.
 • KŠ - Maminec
20
 • Olympijský běh.
 • MŠ - výlet.
 • Družinová a Zálesácká výprava na koupaliště v Zábřehu.
21
 • Moravské divadlo Olomouc - Královna Koloběžka
22
 • Ekotým.
23
24
25
 • Výprava s Ekoškolou ke Sv. Josefu.
26
27
 • Zálesácká burza.
28
 • Slavnostní ukončení školního roku v rytmu bubnů s Jumping Drums.
29
30