Archiv novinek

Statistiky

 • 412Návštěv dnes:
 • 1Online:

Soutěž – Hlídka mladých zdravotníků

Soutěž v poskytování první pomoci pro mladé zdravotníky pořádaná ČČK se odehrávala v Zábřeze u  Katolického domu 21. 5. 2018. Mladí zdravotníci měli za úkol rozpoznat zranění, ošetřit je  a uklidnit figuranta + zavolat záchrannou službu. Na jednotlivých stanovištích soutěžící družstvo – Kateřina Potěšilová, Natálie Hopjanová, Nella Minářová, Žaneta Moťková, Lucie Brossová a Natálie Krejčí  ukázalo, jak ošetřují bezvědomí, zlomenou klíční kost, popáleninu, odřeninu. Součástí byla i znalost obvazové techniky a léčivých rostlin. Děvčata byla velice šikovná a ve své kategorii získala 4. místo.

Fotogalerie zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Červen 2018

Po Út St Čt So Ne
1
 • Ekotým.
2
3
4
5
 • KŠ - Angličtina pro mírně pokročilé + pokročilé
6
 • Výprava Zálesák + ŠD na koupaliště v Zábřehu.
7
8
 • Ekotým.
9
10
11
12
 • Sportovní hry v Dubicku.
13
 • Školní výlet do Brna.
14
15
 • Ekotým.
16
17
18
 • ŠD - batikujeme.
19
 • ŠD - jízda zručnosti.
 • KŠ - Maminec
20
 • Olympijský běh.
 • MŠ - výlet.
 • Družinová a Zálesácká výprava na koupaliště v Zábřehu.
21
 • Moravské divadlo Olomouc - Královna Koloběžka
22
 • Ekotým.
23
24
25
 • Výprava s Ekoškolou ke Sv. Josefu.
26
27
 • Zálesácká burza.
28
 • Slavnostní ukončení školního roku v rytmu bubnů s Jumping Drums.
29
30