Archiv novinek

Statistiky

 • 411Návštěv dnes:
 • 1Online:

Světýlko ve mně, veď mě

„Cesta ke šťastnému životu vede přes zdravé sebevědomí“. Tato slova byla mottem našeho podzimního projektu s názvem: „ Světýlko ve mně, veď mě!“  Dne 8.11. 2012 jsme navečer sešli v naší škole všichni patřičně vybaveni na přenocování. Začali jsme společně projektovou písničkou Safari a rozehřívací hrou: Znáš mé jméno i příjmení? Následovaly činnosti již menších skupinkách, zaměřené na posílení našeho sebevědomí a vytváření dobrých vztahů ve skupině. Během tohoto času se nám všem podařilo rozsvítit v sobě světýlka, která jsme si poté i vyrobili, aby nás vedla ve tmě lesem. Cesta byla poseta svítícími lampičkami a nám všem se podařilo překonat strach a statečně jsme prošli stezkou v nočním lese.  Na druhý den jsme si v sobě odnášeli nejenom uvnitř rozsvícené světýlko, ale také dobrý pocit ze společně strávených chvil.

Fotogalerie ZŠ zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Červen 2018

Po Út St Čt So Ne
1
 • Ekotým.
2
3
4
5
 • KŠ - Angličtina pro mírně pokročilé + pokročilé
6
 • Výprava Zálesák + ŠD na koupaliště v Zábřehu.
7
8
 • Ekotým.
9
10
11
12
 • Sportovní hry v Dubicku.
13
 • Školní výlet do Brna.
14
15
 • Ekotým.
16
17
18
 • ŠD - batikujeme.
19
 • ŠD - jízda zručnosti.
 • KŠ - Maminec
20
 • Olympijský běh.
 • MŠ - výlet.
 • Družinová a Zálesácká výprava na koupaliště v Zábřehu.
21
 • Moravské divadlo Olomouc - Královna Koloběžka
22
 • Ekotým.
23
24
25
 • Výprava s Ekoškolou ke Sv. Josefu.
26
27
 • Zálesácká burza.
28
 • Slavnostní ukončení školního roku v rytmu bubnů s Jumping Drums.
29
30