Menu

Úvodní stránka
Škola
O nás
Školní vzdělávací program
Organizace školního roku
Výsledek přijímacího řízení
Pravidla
Projekty a metody
Projekty
Projekty z minulých let
Projekty 2018/19
Projekty 2017/18
Projekty 2016/17
Projekty 2015/16
Starší projekty
Moderní formy výuky ZŠ a MŠ Hrabová
Rozvrhy hodin
Dokumenty
Školní řád
Výroční zprávy
Poradenské služby
Prohlášení o přístupnosti
Kalendář akcí
Volná místa
Školka
O nás
Vzdělávací program
Pravidla
Projekty
Projekty MŠ
Projekty z minulých let
Projekty MŠ 2018/19
Projekty MŠ 2017/18
Projekty MŠ 2016/17
Dokumenty
Výsledek přijímacího řízení
Družina
Školní vzdělávací program ŠD
Řád školní družiny
Týdenní plán
Pravidla
malá pravidla pro Velké lidi
Kdybych měla své dítě vychovat znovu
Jídelna
Informace-kontakty
Projekty
Řád školní jídelny
Jídelníček
Kontakty
Fotogalerie
Fotogalerie 2020/21
Fotogalerie 2019/20
Fotogalerie 2018/19
Fotogalerie 2017/18
Fotogalerie 2016/17
Fotogalerie – archiv
Odkazy
Učení
Dětské weby
Jsme zdraví
Školství
Ekoškola
Ekotým
Ekotým
Volby do Ekotýmu
Výprava do Pevnosti poznání
Výprava na Kladské sedlo
Workshop v Hulíně
Analýza
Analýza ve vyučování
Srovnávací analýzy
Beseda s panem starostou
TV Hraboš
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Hrabovský zpravodaj
Šumperský deník
Ekokodex
GDPR
Ekoškola – archiv
Ekotým
Analýza
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Ekokodex
Zpráva o auditu 2013
Komunitní škola

Archiv novinek

Statistiky

  • 36Návštěv dnes:
  • 0Online:

Den zvířátek

Ve čtvrtek 27.4. se v naší škole konal již tradiční „Den zvířátek“. V tento den si mohou děti donést své domácí mazlíčky do školy, ukázat, jak si s nimi hrají, jak o ně pečují a povyprávět svým spolužákům něco zajímavého z jejich života. Letos se nám sešlo ve škole několik křečků, morčátek, osmák, králík, ale i obrovští šneci. Během dopoledne mezi nás zavítal i pan veterinář Milan Hojgr z Dubicka, který dětem zvířátka prohlédl, poradil jim, jak se o ně lépe starat, jaká nebezpečí jim hrozí a předal dětem spoustu dalších užitečných a zajímavých informací. Za to i za ochotu a čas, který nám věnoval, mu patří velký dík. V odpolední družině si děti se zvířátky pohrály a pak jsme vyrazili do zahrad a domácností těch dětí, které své mazlíčky musely nechat doma, ale chtěly je ostatním také ukázat. Takže jsme zkontrolovali všechny kočičky, pejsky, slepice, králíky a andulky, a vlastně všechno živé, co děti doma opatrují. Myslím, že se nám celý „zvířátkový den“ moc vydařil a máme radost, že se děti umí s láskou postarat nejen o sebe, ale i o další živé tvorečky.

Fotogalerie zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí