Archiv novinek

Statistiky

 • 5Návštěv dnes:
 • 0Online:

Divadlo Královna Koloběžka

Navštívili jsme Moravské divadlo Olomouc, kde jsme zhlédli divadelní představení, Královna Koloběžka první. Jednalo se o pohádku známého autora Jana Wericha, kterou napsal na motivy příběhu Chytrá horákyně od Boženy Němcové. Většina z nás zná její filmové zpracování s Dagmar Patrasovou a Janem Čenským v hlavních rolích. Je to příběh rybářovy chytré dcery Zdeničky, která se po mnoha peripetiích přece jen stane královnou. V krásně zdobeném divadle jsme měli možnost prožít známé scény učesaná – neučesaná, obutá – neobutá, přijede – nepřijede… Nechyběly ani koloběžky, chytlavé písničky a spousta zábavy v podání vynikajících herců.

Fotogalerie zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Září 2018

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
 • Začínáme.
 • Rodičovská informativní schůzka
4
 • Výprava za poznáním regionu
5
6
7
 • Ekotým
 • Plavání 1.
8
9
10
11
12
 • Sběr papíru a všeho možného
 • Zálesák
13
14
 • Ekotým
 • Plavání 2.
15
16
17
18
19
 • Zálesák
20
 • Dopravní hřiště
21
 • Ekotým
 • Plavání 3.
22
23
24
25
26
 • Není Zálesák
 • Ekotým- výprava na Slovensko
 • ŠD- Etická výchova v kostele
27
 • Ekotým - výprava na Slovensko
28
 • Ekotým - výprava na Slovensko
29
30