Menu

Úvodní stránka
Škola
O nás
Školní vzdělávací program
Organizace školního roku
Výsledek přijímacího řízení
Pravidla
Projekty a metody
Projekty
Projekty z minulých let
Projekty 2018/19
Projekty 2017/18
Projekty 2016/17
Projekty 2015/16
Starší projekty
Moderní formy výuky ZŠ a MŠ Hrabová
Rozvrhy hodin
Dokumenty
Školní řád
Výroční zprávy
Poradenské služby
Prohlášení o přístupnosti
Kalendář akcí
Volná místa
Školka
O nás
Vzdělávací program
Pravidla
Projekty
Projekty MŠ
Projekty z minulých let
Projekty MŠ 2018/19
Projekty MŠ 2017/18
Projekty MŠ 2016/17
Dokumenty
Výsledek přijímacího řízení
Družina
Školní vzdělávací program ŠD
Řád školní družiny
Týdenní plán
Pravidla
malá pravidla pro Velké lidi
Kdybych měla své dítě vychovat znovu
Jídelna
Informace-kontakty
Projekty
Řád školní jídelny
Jídelníček
Kontakty
Fotogalerie
Fotogalerie 2020/21
Fotogalerie 2019/20
Fotogalerie 2018/19
Fotogalerie 2017/18
Fotogalerie 2016/17
Fotogalerie – archiv
Odkazy
Učení
Dětské weby
Jsme zdraví
Školství
Ekoškola
Ekotým
Ekotým
Volby do Ekotýmu
Výprava do Pevnosti poznání
Výprava na Kladské sedlo
Workshop v Hulíně
Analýza
Analýza ve vyučování
Srovnávací analýzy
Beseda s panem starostou
TV Hraboš
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Hrabovský zpravodaj
Šumperský deník
Ekokodex
GDPR
Ekoškola – archiv
Ekotým
Analýza
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Ekokodex
Zpráva o auditu 2013
Komunitní škola

Archiv novinek

Statistiky

  • 50Návštěv dnes:
  • 1Online:

Poslední den ve škole

Tak se nám to povedlo!
Zůstat zdraví, znovu se po karanténě sejít s dětmi, být v kontaktu, probrat většinu důležitého učiva, předat vysvědčení a také se společně setkat na tradičním rozloučení se školním rokem na naší zahradě.
Teprve 30. června bylo vše, jak má být. Do školy již směly přijít všechny děti, strávit společně část dne, popovídat a zasmát se s ostatními. Sváteční oblečení, kytičky či dobrůtky pro paní učitelku, třídní tabla pro děti a samozřejmě vysvědčení – to školní i to sportovní. Stejně tak i školní hymna a závěrečné společné foto. To vše se letos odehrávalo v prostorách třídy u Mravenečků, kterým tímto moc děkujeme za útočiště. Vidět se tak mohly nejen všechny děti, ale po dlouhé době i všichni dospěláci ze školy, kteří po dobu pěti týdnů pracovali odděleně ve třech skupinách a ve dvou budovách.
Radost z opětovného setkání zavládla i odpoledne na zahradě. Naši páťáci připravili pro ostatní děti i rodiče ohlédnutí za svými pěti lety ve škole. Nejprve formou akrostichu a pak i prezentace, při které mnozí z nás slzeli. Velké dojetí doprovázelo i vzájemné loučení dětí a dospělých a také radost, že do světa vypouštíme tak šikovné a samostatné děti.
Fotogalerie k předávání vysvědčení zde.
Fotogalerie k rozloučení  na zahradě zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí