Archiv novinek

Statistiky

 • 5Návštěv dnes:
 • 0Online:

Rodičovská akademie – Nebojme se učit jinak

Vážení rodiče,

vyučování matematice H-metodou zaměřenou na VOBS (Výuka Orientovaná na Budování Schémat) má na naší škole již více než pětiletou tradici. Do našeho školního vzdělávacího programu jsme ji zařadili zejména proto, že respektuje věkové i vývojové fáze dětí stejně jako individuální odlišnosti. Děti dostávají to, co právě potřebují a matematika se tak stává zábavným a zajímavým předmětem.

O tom všem budeme 17. dubna v rámci dalšího dílu Rodičovské akademie společně besedovat s paní učitelkou Jitkou Michnovou, spoluautorkou učebnic Hejného matematiky, jež se může pochlubit nejen letitou zkušeností s touto metodou ale i výbornými výsledky svých žáků, kteří již pokračují ve středním i vysokém školství. Zájemci budou mít příležitost zeptat se, jak se těmto dětem vede v dalším vzdělávání bez ohledu na metodu, kterou se právě učí.

Více informací zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Září 2018

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
 • Začínáme.
 • Rodičovská informativní schůzka
4
 • Výprava za poznáním regionu
5
6
7
 • Ekotým
 • Plavání 1.
8
9
10
11
12
 • Sběr papíru a všeho možného
 • Zálesák
13
14
 • Ekotým
 • Plavání 2.
15
16
17
18
19
 • Zálesák
20
 • Dopravní hřiště
21
 • Ekotým
 • Plavání 3.
22
23
24
25
26
 • Není Zálesák
 • Ekotým- výprava na Slovensko
 • ŠD- Etická výchova v kostele
27
 • Ekotým - výprava na Slovensko
28
 • Ekotým - výprava na Slovensko
29
30