Menu

Úvodní stránka
Škola
O nás
Školní vzdělávací program
Organizace školního roku
Výsledek přijímacího řízení
Pravidla
Projekty a metody
Projekty
Projekty z minulých let
Projekty 2018/19
Projekty 2017/18
Projekty 2016/17
Projekty 2015/16
Starší projekty
Moderní formy výuky ZŠ a MŠ Hrabová
Rozvrhy hodin
Dokumenty
Školní řád
Výroční zprávy
Poradenské služby
Prohlášení o přístupnosti
Kalendář akcí
Volná místa
Školka
O nás
Vzdělávací program
Pravidla
Projekty
Projekty MŠ
Projekty z minulých let
Projekty MŠ 2018/19
Projekty MŠ 2017/18
Projekty MŠ 2016/17
Dokumenty
Výsledek přijímacího řízení
Družina
Školní vzdělávací program ŠD
Řád školní družiny
Týdenní plán
Pravidla
malá pravidla pro Velké lidi
Kdybych měla své dítě vychovat znovu
Jídelna
Informace-kontakty
Projekty
Řád školní jídelny
Jídelníček
Kontakty
Fotogalerie
Fotogalerie 2020/21
Fotogalerie 2019/20
Fotogalerie 2018/19
Fotogalerie 2017/18
Fotogalerie 2016/17
Fotogalerie – archiv
Odkazy
Učení
Dětské weby
Jsme zdraví
Školství
Ekoškola
Ekotým
Ekotým
Volby do Ekotýmu
Výprava do Pevnosti poznání
Výprava na Kladské sedlo
Workshop v Hulíně
Analýza
Analýza ve vyučování
Srovnávací analýzy
Beseda s panem starostou
TV Hraboš
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Hrabovský zpravodaj
Šumperský deník
Ekokodex
GDPR
Ekoškola – archiv
Ekotým
Analýza
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Ekokodex
Zpráva o auditu 2013
Komunitní škola

Archiv novinek

Statistiky

  • 39Návštěv dnes:
  • 0Online:

Z pohádky do pohádky

Ve školce děti zažily pohádkový týden. Starší děti našly v lese pařízek, kterému přilepily oči, nos, pusu, ruce, nohy, a tak měly Otesánka. Uložily ho do dřevěné postýlky, a aby mu nebyla zima, přikryly ho smrkovou větvičkou. Vyzkoušely si, jaké to je mít v bříšku miminko. S balonem pod tričkem cvičily, jedly i uklízely hračky, a tak si uvědomily, jak to mají maminky někdy těžké. Na konci týdne zvládly zahrát mladším dětem krásné divadélko o Otesánkovi. Mladší děti zasely a vypěstovaly řepu. Poté si našly kostýmy na dědečka, babičku, vnučku, pejska, kočičku i myšku. Ujaly se svých rolí, jako opravdoví herci a zahrály starším dětem pohádku O řepě.Ve školce děti zažily pohádkový týden. Starší děti našly v lese pařízek, kterému přilepily oči, nos, pusu, ruce, nohy, a tak měly Otesánka. Uložily ho do dřevěné postýlky, a aby mu nebyla zima, přikryly ho smrkovou větvičkou. Vyzkoušely si, jaké to je mít v bříšku miminko. S balonem pod tričkem cvičily, jedly i uklízely hračky, a tak si uvědomily, jak to mají maminky někdy těžké. Na konci týdne zvládly zahrát mladším dětem krásné divadélko o Otesánkovi. Mladší děti zasely a vypěstovaly řepu. Poté si našly kostýmy na dědečka, babičku, vnučku, pejska, kočičku i myšku. Ujaly se svých rolí, jako opravdoví herci a zahrály starším dětem pohádku O řepě.

Fotogalerie zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí