Archiv novinek

Statistiky

 • 412Návštěv dnes:
 • 1Online:

Nejlepší česká škola

Nejlepší česká škola - logoVážení rodiče, milá Hrabčata,

naše škola je zaregistrována v celostátní soutěži Nejlepší česká škola. V této soutěži se snažíme spolu s ostatními školami z celé republiky ukázat, že škola může být nejen zastaralá budova, ale třeba také společenství lidí, velkých i těch malých, kterým je společně dobře a kde se dá zažít spousta zajímavých věcí a získat důležité životní zkušenosti. Představení škol probíhá prostřednictvím vysílání televize ČT2 (vždy ve čtvrtek odpoledne). Naše škola se teprve připravuje na natáčení, které proběhne 5. října a pokud bude vybrána k vysílání, budeme vás informovat i o přesném vysílacím čase.

Více informací a hlasování na: www.nejlepsiceskaskola.cz

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Červen 2018

Po Út St Čt So Ne
1
 • Ekotým.
2
3
4
5
 • KŠ - Angličtina pro mírně pokročilé + pokročilé
6
 • Výprava Zálesák + ŠD na koupaliště v Zábřehu.
7
8
 • Ekotým.
9
10
11
12
 • Sportovní hry v Dubicku.
13
 • Školní výlet do Brna.
14
15
 • Ekotým.
16
17
18
 • ŠD - batikujeme.
19
 • ŠD - jízda zručnosti.
 • KŠ - Maminec
20
 • Olympijský běh.
 • MŠ - výlet.
 • Družinová a Zálesácká výprava na koupaliště v Zábřehu.
21
 • Moravské divadlo Olomouc - Královna Koloběžka
22
 • Ekotým.
23
24
25
 • Výprava s Ekoškolou ke Sv. Josefu.
26
27
 • Zálesácká burza.
28
 • Slavnostní ukončení školního roku v rytmu bubnů s Jumping Drums.
29
30