Menu

Úvodní stránka
Škola
O nás
Školní vzdělávací program
Organizace školního roku
Výsledek přijímacího řízení
Pravidla
Projekty a metody
Projekty
Projekty z minulých let
Projekty 2018/19
Projekty 2017/18
Projekty 2016/17
Projekty 2015/16
Starší projekty
Moderní formy výuky ZŠ a MŠ Hrabová
Rozvrhy hodin
Dokumenty
Školní řád
Výroční zprávy
Poradenské služby
Prohlášení o přístupnosti
Kalendář akcí
Volná místa
Školka
O nás
Vzdělávací program
Pravidla
Projekty
Projekty MŠ
Projekty z minulých let
Projekty MŠ 2018/19
Projekty MŠ 2017/18
Projekty MŠ 2016/17
Dokumenty
Výsledek přijímacího řízení
Družina
Školní vzdělávací program ŠD
Řád školní družiny
Týdenní plán
Pravidla
malá pravidla pro Velké lidi
Kdybych měla své dítě vychovat znovu
Jídelna
Informace-kontakty
Projekty
Řád školní jídelny
Jídelníček
Kontakty
Fotogalerie
Fotogalerie 2020/21
Fotogalerie 2019/20
Fotogalerie 2018/19
Fotogalerie 2017/18
Fotogalerie 2016/17
Fotogalerie – archiv
Odkazy
Učení
Dětské weby
Jsme zdraví
Školství
Ekoškola
Ekotým
Ekotým
Volby do Ekotýmu
Výprava do Pevnosti poznání
Výprava na Kladské sedlo
Workshop v Hulíně
Analýza
Analýza ve vyučování
Srovnávací analýzy
Beseda s panem starostou
TV Hraboš
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Hrabovský zpravodaj
Šumperský deník
Ekokodex
GDPR
Ekoškola – archiv
Ekotým
Analýza
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Ekokodex
Zpráva o auditu 2013
Komunitní škola

Archiv novinek

Statistiky

  • 39Návštěv dnes:
  • 0Online:

Projekt Vajíčko

Již tradičním projektem „Vajíčko“ jsme odstartovali výuku středečního dopoledne. Nejdříve jsme se sešli v jedné ze tříd, kde jsme si připomněli písničku Děťátko se narodilo. Na programu byla také stezka s pěti stanovišti, kde se děti dozvěděly vše o pohlavním ústrojí muže a ženy, těhotenství a vývoji dítěte. Hned tři stanoviště se zabývaly těhotenstvím a byly rozděleny do tří trimestrů. Na každém stanovišti se děti o daném trimestru dozvěděly cenné informace a vyzkoušely si i něco praktického např. Jaké to je si v 9. měsíci zavázat boty? Na stanovištích měly děti možnost se setkat se třemi nastávajícími maminkami. Každá maminka byla právě v jednom ze tří trimestrů a děti se nebály zeptat na cokoli, co je zajímalo. Mohly se zapojit i do ankety a tipnout si, zda maminky čekají holčičku, nebo chlapečka. Během dopoledne se také odehrávaly doprovodné aktivity. Děti si vyzkoušely přebalování, oblékání a nošení děti v šátku.  Naučily se připravovat domácí tvaroháček a zamyslely se nad tím, co takové miminko celý den dělá. Dopoledne jsme zakončili písničkou pro miminka Mravenčí ukolébavka.

Fotogalerie zde.

 

 

Z fotogalerie

Kalendář akcí