Menu

Úvodní stránka
Škola
O nás
Školní vzdělávací program
Organizace školního roku
Výsledek přijímacího řízení
Pravidla
Projekty a metody
Projekty
Projekty z minulých let
Projekty 2018/19
Projekty 2017/18
Projekty 2016/17
Projekty 2015/16
Starší projekty
Moderní formy výuky ZŠ a MŠ Hrabová
Rozvrhy hodin
Dokumenty
Školní řád
Výroční zprávy
Poradenské služby
Prohlášení o přístupnosti
Kalendář akcí
Volná místa
Školka
O nás
Vzdělávací program
Pravidla
Projekty
Projekty MŠ
Projekty z minulých let
Projekty MŠ 2018/19
Projekty MŠ 2017/18
Projekty MŠ 2016/17
Dokumenty
Výsledek přijímacího řízení
Družina
Školní vzdělávací program ŠD
Řád školní družiny
Týdenní plán
Pravidla
malá pravidla pro Velké lidi
Kdybych měla své dítě vychovat znovu
Jídelna
Informace-kontakty
Projekty
Řád školní jídelny
Jídelníček
Kontakty
Fotogalerie
Fotogalerie 2020/21
Fotogalerie 2019/20
Fotogalerie 2018/19
Fotogalerie 2017/18
Fotogalerie 2016/17
Fotogalerie – archiv
Odkazy
Učení
Dětské weby
Jsme zdraví
Školství
Ekoškola
Ekotým
Ekotým
Volby do Ekotýmu
Výprava do Pevnosti poznání
Výprava na Kladské sedlo
Workshop v Hulíně
Analýza
Analýza ve vyučování
Srovnávací analýzy
Beseda s panem starostou
TV Hraboš
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Hrabovský zpravodaj
Šumperský deník
Ekokodex
GDPR
Ekoškola – archiv
Ekotým
Analýza
Plán činností
Monitorování a vyhodnocování
EV ve výuce
Informování a spolupráce
Ekokodex
Zpráva o auditu 2013
Komunitní škola

Archiv novinek

Statistiky

  • 31Návštěv dnes:
  • 0Online:

Škola v přírodě Švagrov

Vládcem Jeseníků je Praděd, ale co možná nevíte je, že má Švagra a ten bydlí na Švagrově. Právě zde jsme strávili společně s Hrabčaty krásných pět dní, během kterých jsme poznávali s Honzou Chalupou bohatství skryté v slunci, vodě, hlíně a zrnku. To vše totiž dostal Honza darem od Švagra, když mu velká voda odnesla jeho chaloupku a všechny věci. Právě tyto čtyři dary mu pomohly začít úplně znovu a získat vše, co k životu potřebuje. Také my se naučili péct chleba z vlastoručně pomletého zrní, využít sílu slunce při založení ohně, vyčistit studánku nebo pochopit význam kompostu pro úrodnost půdy. Mimo jiné jsme poznali i blízké okolí Švagrova včetně jeho ekologické stezky a připojili jsme se i k celosvětové výzvě a strávili tak jeden podvečer Olympijským během. Při bohatém a aktivitami nabitém programu jsme o to víc ocenili zdejší výbornou kuchyni a krásné prostředí ekologického střediska. Velké poděkování patří místním lektorům za přípravu poutavého programu a také Hrabčatům za vytvoření nezapomenutelné předprázdninové atmosféry, ke které vydatnou měrou přispělo i krásné počasí.

Fotogalerie zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí