Archiv novinek

Statistiky

 • 3Návštěv dnes:
 • 0Online:

Školka v přírodě aneb “Zapomnětlivá veverka”

V pondělí 29. 1. jsme s 13 dětmi z MŠ vyrazili směr Švagrov , kde nás přivítali skřítci Brďo a Vogo, zapomnětlivá veverka, liška, zajíc a srneček. Celé tři dny nás učili mnoho nových věcí, hrát hry, soutěže, ale také pracovat a starat se o zvířátka v zimě. Zapomnětlivou veverku jsme na oplátku zase my naučili, že je potřeba se na zimu pořádně připravit, přichystat si pelíšek a dostatek zásob. Se zvířátky jsme prožívali krásné chvilky nejen uvnitř, ale i v přírodě. Vyrobili jsme ptáčkům krmítka, vyzkoušeli jsme si svou obratnost a hbitost, spolupráci, dozvěděli jsme se hodně nového. Před odjezdem jsme se vydováděli na karnevale ve zvířecích maskách. Když k tomu připočteme výbornou stravu a krásné prostředí horské chaty vyjdou nám z toho tři nezapomenutelné dny.

Fotogalerie zde.

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Září 2018

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
 • Začínáme.
 • Rodičovská informativní schůzka
4
 • Výprava za poznáním regionu
5
6
7
 • Ekotým
 • Plavání 1.
8
9
10
11
12
 • Sběr papíru a všeho možného
 • Zálesák
13
14
 • Ekotým
 • Plavání 2.
15
16
17
18
19
 • Zálesák
20
 • Dopravní hřiště
21
 • Ekotým
 • Plavání 3.
22
23
24
25
26
 • Není Zálesák
 • Ekotým- výprava na Slovensko
 • ŠD- Etická výchova v kostele
27
 • Ekotým - výprava na Slovensko
28
 • Ekotým - výprava na Slovensko
29
30