Archiv novinek

Statistiky

 • 4Návštěv dnes:
 • 1Online:

Školní výlet do Brna

Jako zlatá nit se táhlo naším celoročním projektem téma vesmíru. A tak nám přišlo bezva vyvrcholení právě návštěva unikátní světové výstavy COSMOS DiSCOVERY v Brně. Seznámili jsme se s historií i současností pilotovaných kosmických letů a viděli jsme více jak 200 originálních exponátů zapůjčených z USA i Ruska. Nejnovějším exponátem výstavy je průchozí model ruské orbitální stanice MIR, ve kterém je opticky navozena atmosféra stavu beztíže.

Druhým místem, které jsme spolu navštívili, byla Otevřená zahrada čtyř živlů. I to bylo místo, kde jsme si my lidé, mohli znovu uvědomit, jakým zázrakem je pro nás život na Zemi a co je kolem nás krásy.

Fotogalerie zde.

 

Z fotogalerie

Kalendář akcí

Září 2018

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
 • Začínáme.
 • Rodičovská informativní schůzka
4
 • Výprava za poznáním regionu
5
6
7
 • Ekotým
 • Plavání 1.
8
9
10
11
12
 • Sběr papíru a všeho možného
 • Zálesák
13
14
 • Ekotým
 • Plavání 2.
15
16
17
18
19
 • Zálesák
20
 • Dopravní hřiště
21
 • Ekotým
 • Plavání 3.
22
23
24
25
26
 • Není Zálesák
 • Ekotým- výprava na Slovensko
 • ŠD- Etická výchova v kostele
27
 • Ekotým - výprava na Slovensko
28
 • Ekotým - výprava na Slovensko
29
30